top of page

Affirmāciju Špikeris

​Jā, tieši tā, šeit nodošu Tev affirmāciju špikeri, lai Tu vari sākt pielietot affirmācijas jau šodien! Bet, pagaidi, kas ir affirmācijas, ja neesi vēl īsti pārliecināta, tad izlasi manu bloga ierakstu par affirmācijām šeit:

Affirmācijas, kas tie pa zvēriem?

Sticky Notes

Pirmās affirmācijas man bija mazi, īsi teikumiņi vai vārdu salikumi uzskricelēti uz dzeltenās līmlapiņas un piestiprināti pie spoguļa.

Es pusaudža gados galīgi sevi nemīlēju un skatoties Cosmopolitan žurnāla bildēs vienmēr gribēju izskatīties slaidāka, skaistāka ar labāku stilu, košākām lūpām un ieveidotiem matiem. Uz spoguļa līmēju:

''Es esmu skaista''.

Nē, man neviens nebija stāstījis par affirmācijām vai pozitīvo domāšanu, bet atceros,gan kādu grāmatu, kas bija meitenēm pusaudžu vecumā un tur bija šis ieteikums: uzliec atgādinājumu sev, ka esi skaista uz spoguļa.

Vai strādāja? Nu īsti nē, jo mans koncepts par skaistumu bija sakombinēts no visa maksimuma un fokusējās tikai uz ārējo - to fiziski nevarēja panākt, es nevarēju būt garāka, ar citādāku sejas formu. Līdz jaunai izpratnei par sevi, savu skaistumu un sevis iemīlēšanu man vēl bija jānodzīvo viens gadu desmits.

Dzīvojot Kalifornijas un Kanādas garīgā stilīguma centra tuvumā arī man sanāca padzirdēt par ''The Secret'', manifestēšanu un affirmācijām.

Es vēl tikai centos saprast kā izlocīties kādā jogas pozā, kad mani jau aicināja apgūt zināšanas ne tikai ķermenim, bet arī prātam. Te nu viņas bija - affirmācijas.

Affirmācijas visām dzīves raizēm, problēmām un galvenais - ar viņām Tu varēji būvēt savu nākotni. Protams, ka man patika šīs idejas un es gāju mācīties un izzināt vairāk.

Ko es gribu, ko es patiešām vēlos?

Ar šādiem jautājumiem es sāku savu dienu, rakstīju kladē un tad pārvētu šīs vēlmes tagadnes formā, pozitīvos vārdos un rakstīju pilnu kladi.

Tad es vēl nezināju svarīgos elementus, kas nodrošina affirmāciju tiešām veiksmīgo izdošanos. Šis tas sanāca, mazie rezultāti veicināja manu zinātkāri un palīdzēja man tiekties uz dziļāku saprati par to kā rakstīt.​

Outdoor Meditation

Liels bija mans pārsteigums, kad man izskaidroja: mēs manifestējam visu laiku.

Kā, es domāju, ka tikai tad, kad es rakstu.

Nē, rakstīšana ir treniņš, lai Tu domātu apzinātāk.

Bet kā, es tak domāju kā domāju.

Jā un tā arī notiek Tava dzīve.

Pag, ja man galvā ķīselis, tad dzīvē arī?

Jā, tā laikam gan ir.

Bet cik tad ilgi man būs jāraksta un jāskaita savas affirmācijas?

Diemžēl skolotājs jau bija aizgājis.

Atgriežoties šodien, šeit, 2023. gadā un samīļojot to manu centīgo versiju, kura domāja: iemācīšos un viss, es gribu ar jums dalīties pavisam intīmā stāstā. Manā nesenā pieredzē.

Tā kā tiešām gadiem biju rakstījusi katru dienu, tad bija tāds mazliet apnikums iezadzies, daudzas lietas par kurām biju sapņojusi, iztēlojusies nu bija piepildījušās, tās bija jāpiedzīvo un kaut kā uz jaunām arī negribējās īsti vēl tiekties, jo bija dikti forši tieši šeit un tagad.

Baudīju, baudīju šeit un tagad.

Nerakstīju.

Un hops, vienu dienu piefiksēju vienu mazo domu, ka neesmu jau es nemaz tik laba.

Otru dienu tā doma pieliek klāt vēl to, ka nav jau mani sasniegumi nekas īpašs.

Trešajā jau šie abi mutuļo un sākas sajūtas, ka nav mana dzīve izdevusies.

 

Tā kā rakstīšanas ieradums bija ''pārgājis'', tad uzreiz nenoreaģēju, ka varētu šīs domas izrakstīt + viņas jau nemocīja mani 24/7.

Mēnešiem ritot mana pašsajūta pasliktinājās un sākās ļoti izteiktas šaubas - šaubas par dzīvi, par savu attīstibu, par mērķiem un vēlmēm un par attiecībām.

Kādu dienu piefiksēju sevi tur, kur es NEKAD, NEKAD, NEKAD negribēju vairs sevi redzēt - sūdzoties un zāģējot savam mīļajam vīrietim.

Tie nebija mani vārdi, jo manas affirmāciju klades bija pilnas ar:

Mēs viens otru uzmundrinam un slavējam.

Esmu pateicīga par savu partneri.

Es jūtos sadzirdēta un uzklausu.

BET es tā vietā nemaz neklausoties sāku pārmest. 

Writing

VISS, STOP.

Es vairs negribu un es nebūšu tā, kura kopēja agrāk apkārt redzēto - zāģē tak visas, vai ne? Nē, es neesmu visas.

Es sāku atkal rakstīt, sāku apzināties, kādas automātiskās reakcijas ir atgriezušās un sāku sev atgādināt ar affirmācijām, ko es vēlos, kāda es vēlos attiecībās būt!

Starpcitu, šī ir viena no lielākajām affirmāciju rakstīšanas kļūdām - mēs rakstam kādas attiecības gribam, kādu otru cilvēku gribam, bet svarīgākais ir kādas būsim mēs un kā mēs jutīsimies!

Tieši tāpēc es esmu sagatavojusi Affirmāciju Špikerus par tādām tēmām kā:

ATTIECĪBAS

VESELĪBA

NAUDA

IZAUGSME

Špikeris ir tāda kārtīga A4 lapa pierakstīta ar affirmācijām saistītā tekstā, kur iekļauti visi mazie elementi, kas Tev palīdzēs sasniegt savus mērķus.

Tev būs instrukcijas kā pielāgot, uzlabot un pārvērst to tieši sev vajadzīgā tekstā.

Tev būs instrukcijas kā un kad praktizēt.

Un pavisam drīz Tu redzēsi fantastiskus rezultātus!

Esi gatava?

Tagad atceroties to naivo domu, ka es iemācīšos, uzrakstīšu, man būs un varēšu dzīvot labi, es pasmaidu.

Tāpat kā muskuļi tos nelietojot sarūk, kā zobi mums būtu galīgi nesmuki, ja tīrītu tikai ''viena kursa laiku'', tāpat arī šeit - mēs nerakstam rakstīšanas pēc vai tāpēc, ka kāds teica.

Mēs praktizējam savu domu disciplīnu, savus domu muskuļus stiprinam. Ikdienas rakstīšana ir atgādināt sev:

Es zinu, ko es vēlos.

Es zinu, kāda es vēlos būt.

Es ticu tam, ka es varu sasniegt.

Es ticu, ka mani sapņi ir piepildāmi.

Tāpat kā vienreiz meditējot, mēs mieru neiegūstam uz visu mūžu, tāpat arī šeit - ikdienas prakse, atgādinājums sev:

Es sevi mīlu, tāpēc daru.

Tāpēc vēlreiz aicinu Tevi pievienoties Affirmāciju praksei un izmantot Affirmāciju špikeri kā savu palīgu, kā iesākumu savas sapņu dzīves noformulēšanā.

Pačukstēšu, ka pēc šādiem špikeriem var rasties arī iedvesma pastrādāt individuāli un uzdizainēt tieši Tavu sapņu affirmāciju manifestu, ko vari praktizēt ikdienā. Par to vairāk info būs pie Affirmāciju Špikera.

Paldies Tev, ka esi, ka dari, ka apzinies!

Lai top,

Monta

bottom of page