top of page

Bet es neticu, ka es satikšu savu lielisko vīrieti...

''Paskat, ja pat avīzēs raksta, ka Tu nevari vēlēties ideālo vīrieti, un ja pat viņai - veiksmīgai, populārai un ar tādiem talantiem - nav izdevies, tad ko es šeit daru un gaidu? Man ir ļoti skumji.''''Kāpēc šis Tevī izraisa skumjas?'' es jautāju.

''Es arī ļoti vēlos manifestēt attiecības, bet man neliekas, ka man izdosies, kur nu vēl, kad izlasīju šo rakstu!'' viņa atbildēja.

''Tev ir skumji, ka citi cilvēki netic saviem sapņiem? Vai Tev ir skumji, ka viņa ir padevusies un šobrīd to pauž skaļi?'' es jautāju.

''Hmm, es nezinu, man vienkārši liekas, ka es tagad šim ticu mazāk.'' viņa atbildēja.

''Tātad Tu balsti savu ticību uz to, ka vienai superzvaigznei neizdevās manifestēt to, ko viņa vēlējās, un tāpēc, ka viņai nesanāca, Tev ir skumji, jo Tu pieņem arī, ka Tev neizdosies, ja?''

''Nu laikam.'' viņa man atbildēja.

"Un ticība sev? Kur ir tā?" es jautāju.

Dāma palika domīga.


Saproti, ka mēs esam kā detektīvi, kuri meklē pierādījumus. Un mēs varam atrast pierādījumus jebkam!

Gribi pamēģināt kopā ar mani?Pastāsti, ko Tev kāds cits ir teicis, ka Tev nesanāks, un Tev nesanāca?

Es gribēju spēlēt klavieres, bet mamma teica, ka man neesot pietiekami laba dzirde, jo es nedzirdot, kad mani sauc mājās. Es nepamēģināju, nu tātad man nesanāca.


Labi! Tagad apdomā, kur Tev teica, ka Tev nesanāks, bet Tu pamēģināji, un Tev izdevās?

Es piedzimu mazā ciemā, un augstākais darbs tur bija pārdevēja. Visi teica, lai uzreiz pēc skolas iekārtojos tur darbā, bet man gribējās ko vairāk. Šobrīd veiksmīgi vadu savu biznesu.


Redzi, divi jautājumi, kam sākums ir vienāds, bet beigu fokusu uzliekam citu. Vai redzi rezultātu?

Jā, jā.


Ko Tu izvēlēsies šodien?

Noticēt avīzes rakstam, ka, iespējams, lielā mīla pat nekad neatradīsies, vai to, ka šis ir viens gadījums, ka mēs nevaram zināt, kāda šī populārā sieviete ir attiecībās, un ka Tu vari pati izvēlēties, kā ir Tev?Kā būs ar Tevi, mīļā lasītāja? Kam Tu šodien izvēlēsies iedot vadības grožus?

Tiem vecajiem stāstiem sev galvā par to, kas nav izdevies, vai kādam jaunam stāstam?


Es parasti neēdu vēlas vakariņas, bet Mindvalley University ir tik unikāli cilvēki, ka pat tad, ja kāds saka "Ejam paēst!?" un ir 22:00, es saku jā.

Ēdām vakariņas ar Darju, superīgu veselības treneri no Eiropas dienvidiem.

''Man šķiet, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Es jau gadiem meklēju atbildes, bet tās nav. Es īsti nezinu, ko lai dara. Es gribu sajust mīlestību un būt attiecībās, bet, kad kāds pieskaras manai rokai, man ir pretīga sajūta.'' viņa man stāsta.

Mēs pavadījām krietnu laiku, ieejot detaļās par visu, kas nepatīk.

Tad es jautāju, vai viņa vēlas padomu. Darja piekrītoši pamāja ar galvu un klausījās.

''Kā būtu, ja Tu pieņemtu, ka Tu šobrīd esi ideālā vietā savā dzīvē, ka Tu daudz ko jau esi sasniegusi, izpētījusi, zini par sevi un ka ir lietas, ko vēl pēti, ko nezini, bet vēlies uzzināt?'' es jautāju.

"Tu neesi saplīsusi mašīna, kas ir jālabo. Tu esi superīgs limuzīns, kurā var braukāties un kuru vajag uzpildīt ar jaunām zināšanām par sevi.

Ja Tu tici sev, ka ar Tevi viss ir kārtībā, ka šis ir Tavs ceļš, tad arī šis ķermeņa bloks pie attiecību veidošanu ir ideāls."

"Bet pagaidi, ko tad Tu iesaki, neko nedarīt?" viņa jautāja.

"Nē, es iesaku sajust sevī spēku, ka Tu esi normāla, ka Tu neesi nevērtīga, jo Tev ir šis bloks. Tad no šī skatu punkta Tu izvēlies ar aizrautību izpētīt sevi. Savus vecos stāstus, savas bailes, savus gadījumus, kad ķermenis uzvedas kādā noteiktā veidā, un ar mīlestību ļauties risinājumam, kas atvieglo Tavu dzīvi."


Mēs bieži gribam uzlikt kaut kādu laika josliņu, kad man jābūt veselai, pēc cik sesijām par iekšējo bērnu. Bet mēs ejam ar savu vērtību galīgi kā kājslauķim, ka mēs esam nevērtīgas, un tad nu terapeits mums atnesīs vērtību.

Nē! Tu esi vērtība šodien, šeit un tagad!

Arī ar depresiju, ar celulītu, ar netīriem matiem (bet es Tev iesaku izmazgāt, uzreiz labāka sajūta par sevi!).

Tu esi vērtība, un ar šādu iekšējo vērtību, spēku un ticību sev arī vieglāk ir noticēt, ka Tu vienmēr esi pareizajā laikā un vietā.


Tātad, ja Tavs bloks vēl karājas gaisā un neļauj Tev dzīvot, tad saki sev - super, es mīlu šo situāciju, un es ar aizrautību gaidu, kā tā atrisināsies.Vai Tu esi gatava kam tādam? Labākajam risinājumam un sevis radikālai pieņemšanai un mīlēšanai?

Es Tevi aicinu uz ''Komforta zonas izaicinājumu'', kurā caur 7 izaicinājumiem Tu uzdrošināsies un ieraudzīsi sevi no jauna.


Šie būs jaunākie, svaigākie un efektīvākie uzdevumi, ko esmu apguvusi pie labākajiem pasaules speciālistiem, un piemērojusi mūsu superīgajiem latviešu prātiem.

Sākam 8. augustā!

Piesakies šeit, lai iegādātos par īpašu cenu, pirms paliek dārgāk!P.S. Piesakoties līdz 19. jūlija 23:59 Tev būs īpaša iespēja laimēt privāto tikšanos ar mani!

215 views0 comments

Recent Posts

See All

ความคิดเห็น


bottom of page