top of page

"Bet viņš sēž dīvānā un neattīstās!"


Ak jel, cik daudz šo esmu dzirdējusi un vēl pati tā domāju, un mazliet apspriedu ar draudzenēm, kad uzsāku savu ''garīgo ceļojumu''. Es praktizēju visādas jodziņas, kursiņus, grāmatas - augu, augu un vēl skatījos, cik daudz var augt. Bet viņš - viņš neko, tikai Netflix, tikai Chill. Un man viss pa gaisu iekšā iet - kā es tāda un viņš tāds? Iezagās "pārmetošā Pamela", kura nešpetni starp dīvana pauzēm viņam pastāstīja, cik viņš ļoti sevi degradē.
Es šobrīd šo dzirdu, kad dāmas atnāk pie manis uz konsultāciju, un man gribās ''uzšaut pa seju''. Kāpēc Tu lien iekšā izaugsmē, ja vienīgais, ko gribi darīt, ir izaudzināt otru? Viņš taču dīvānā ir laimīgs, Tu jau esi tā, kura laimi meklē, vai ne tā?
"Nu jā, bet man grūti, ka viņš tā un es citādāk," dāmas man atbild. Jā, es arī atceros, ka man bija grūti saņemties iet uz ballītēm ar savu draugu, kad pašai gribējās jogot un meditēt. Iekšējais sevis grauzējs uzreiz bija apmierināts, jo nu visu vakaru varēs ''pārmetošā Pamela'' uzdzīvot un grauzt pati sevi.
Vai jau saredzi kaut kur tādu līdzību un kaut ko, kas ir ne īsti vietā?!
Tu attīsties, bet grauz sevi un partneri.
Tu esi neapmierināta, jo viņš Tev nepalīdz.
Tev ir slikts garastāvoklis, jo Tev jādara aktivitātes, kuras Tev vairs nepatīk.
Tu iekšēji vāries, cepies un tūlīt sprāgsi.
BET TU NERUNĀ! TU NEKOMUNICĒ PATĪKAMI!


Kā gan jebkuram var gribēties iet un darīt to, ko dari Tu, ja viņi redz, ka Tevi viegli izsist no sliedēm? Ka Tu neapmierināta staigā apkārt un ka redz, lai Tu būtu laimīga, Tev vajag, lai visa pasaule mainās?
Yessss, skarbi, bet tāda es biju - lūdzu, lai visi jogo, lai mans labais vaibiņš nepazūd, lai visi meditē, lai mums ir par ko parunāt...
Man pat ir kauns to rakstīt, bet es apzinos, tas bija mans ceļš, un es esmu to izgājusi. Un es neteiktu, ka tas bija viegli vai superīgi, jo bija attiecību krīzes, šķiršanās, vēl dziļāka ierakšanās garīgumā, lai nebūtu jāsatiekas ar ārējo pasauli.
BET TU VARI CITĀDĀK! TEV NAV JĀIET GRŪTAIS CEĻŠ!

Tu vari sākt ar sevis novērtēšanu. Cik superīgi, ka es pa maziem soļiem eju šo ceļu uz sevis iepazīšanu, ka es apzinos un ka es mācos.
Tu vari lūgt palīdzību apkārtējiem:

"Lūdzu izstum mani no gultas, kad man 5 AM modinātājs zvana!"
"Lūdzu noslēp šokolādi, jo es ievēroju keto diētu."
"Lūdzu taisām minūtes planku katru dienu kopā!"

Pēdējos divus es palūdzu savam draugam un viņš labprāt atbalsta mani..un apēd šokolādi viens. :)Tavam ego būs grūti palūgt palīdzību, bet es atgādinu - Tev blakus ir tieši tie cilvēki, kuri Tev šobrīd ir vajadzīgi, lai Tu augtu. Jā, tieši šie dīvāna eksperti vai Netflix skatītāji. Vai jogas neatbalstītāji. Viņi Tevi aizstumj pareizajā virzienā. Tu vēl vairāk apzinies, ko Tu vēlies, kas Tevi iztracina un ko Tu gribi citādāk.
Tu gribi sevi citādāku. Iepazīt sevi no jauna. BET TO VAR TIKAI TAD, JA FOKUSU NOMAINA!

NO ''viņs dara to'', UZ ''ko es gribu darīt, kas man ir vajadzīgs, ko es jūtu, kādu palīdzību man vajag''.

FOKUSS UZ APKĀRTĒJO VIDI nekad Tev neatnesīs mieru, tur vienmēr būs drāma, būs lietas, ko nevari izmainīt, ietekmēt un piespiest tām būt tādām, kādas Tev būtu pa prātam.
FOKUSS UZ SEVI - Tu vari izmainīt visu, Tu vari kontrolēt visu, Tu vari izvēlēties, kā justies. Tu vari izvēlēties dusmoties uz dīvānā sēdētājiem vai domāt par to, kā viņi iznieko dzīvi, bet šo enerģiju un laiku Tu vari veltīt izzinot sevi, izstaipot savu ķermeni.
Labums no domām par to, kā citiem būtu jādzīvo - NEKĀDS.
Labums no domām par to, kā Tu gribi dzīvot savu dzīvi - MILJONU VĒRTS.


P.S. Apdomājies un rīkojies. Citiem cilvēkiem nav jādzīvo tā, lai Tev būtu ērti viņus pieņemt. Bet Tavs pienākums ir pieņemt sevi. Vai Tu gribi pierādīt kā kuram būtu ''jāatīstās'', vai Tu gribi saglabāt brīnišķīgas attiecības un iepazīt sevi?

Vairāk apzinātību un mācīties atbalstošā komūnā var manā FB grupā. Pievienojies, ja jūti, ka gribi šim turpinājumu un doties iekšā nopietnā sevis izpētē.
157 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page