top of page

Kāpēc Tu netiec uz priekšu? Kāpēc iesprūsti un drīzāk ej atpakaļ nekā uz priekšu? Kāpēc Tev nesanāk?

Updated: Jan 30, 2022

Varbūt esi dzirdējusi kādu no tiem bravūrīgajiem stāstiem, kur vienas nakts laikā kādam vai kādai izdevās ''nokļūt nākamajā līmenī'', kur beidzot notika ''TĀDS'' izrāviens vai uzrāviens? Bet Tev nekā?!Tu muļļājies.

Tev ir viens solis uz priekšu un divi uz atpakaļu.

Sajūta, ka esi iesprūdusi, kājas ir dziļi dubļos un nevari tās izkustināt.

Un it kā Tu zini, ko darīt, pat plāns varbūt ir, bet Tu nedari. Tu esi iestagnējusi.

Iespējams, Tev plaukts ir pilns ar grāmatām, kurās stāstīts par to, kā pamosties 5 no rīta, bet Tu tāpat ātrāk par 5 minūtēm pirms darba nevari izvelties no siltās migas.

Tu varētu raksturot, ka vismaz vienā jomā savā dzīvē Tu esi:

  • iesprūdusi,

  • bezspēcīga,

  • viss apnicis,

  • nu tūlīt padošos!?

Oh! Hello, mīļā, Tev vienkārši ir BLOKS, kurš Tevi tur upura lomā!

Ko? Kas tas ir? Es par to neko nezinu!


Bloks - priekšstats, ticība, pārliecība Tavā zemapziņā, kura Tev neļauj virzīties uz priekšu. Tāds kā ''sprungulis ratos'' jeb dzīve ar norautu rokas bremzi.


Pastāstīšu Tev vairāk caur piemēriem. Daudzus gadus man visu laiku bija sajūta iekšā:

Tūlīt izbeigsies nauda.

Es sapņoju, kā kādu dienu es varētu būt miljonāre, bet visu laiku dzīvoju bailēs, ka izbeigsies nauda. Kad sāku risināt blokus, analizējot savus ienākumus un naudas paradumus, es pamanīju, ka man pat ir 10reiz vairāk nekā kādreiz, BET bailes nav mainījušās. Ienākumi bija auguši, bet apziņa palikusi vecā, jo tas bija ZEMAPZIŅAS BLOKS, dziļi iesakņojies, no manas ģimenes pārņemts - "taupi, netērējies, tūlīt izbeigsies". Un kāda vispār te var būt runa par miljoniem? Sesijas laikā man uzdeva jautājumu: "Ko Tu domā par bagātiem cilvēkiem?" Mana zemaziņa uz šo atbildēja: "Zagļi.

Atņēmuši citiem.

Izšķērdīgi.

Naudu var tērēt labāk, nekā dārgās lietās."

Kā gan es varētu kļūt bagāta, ja šādi domāju par turīgiem cilvēkiem? Es takču negribu tā domāt par sevi!

Pateicos par Zemapziņas doto informāciju un pajautāju - kā ar attiecībām, ar mīlestību?

Ko Tu domā par attiecībām un mīlestību?

Nu tie Tinder randiņi visi tādi ''vienreiz'' vai baigi garlaicīgie. Viens par īsu, otrs par garu un vispār - man ir baigās ambīcijas dzīvē, kurš gan tādu ''panesīs'' un ''noliks pie vietas''. Laikam jāsamazina savas aktivitātes, tad varbūt kādu precamo materiālu satikšu.


Paldies kosmosiņam, ka atklāju šos visus melus sev - gribu attiecības, bet neticu, ka man tās ir iespējamas. Visi šie attaisnojumi, wow!!!


Ko darīt? Kā izkļūt no BLOKIEM UN UPURA LOMAS?

Šeit būs 10 lietas, kuras es darīju un iesaku Tev, ja esi uzdrošinājusies vērt vaļā to Pandoras lādīti! Gatava? Aiziet!

#1 Ieraudzīt un Atzīt - man ir bloks, es kaut kā stāvu sev ceļā, un es drošsirdīgi esmu gatava iet bloku risināšanas ceļu!

Atzīt sev, ka ar Tevi kaut kas nav kārtībā ir LIELA LIETA! Vieglāk ir skraidīt apkārt, ātri, tā lai pati pat nepamani, ka kaut kas nav kārtībā! Vieglāk ir gadiem ilgi izlikties, ka mēģināsi rīt. Ir bail, jo bloki var atklāt Tavas vājās vietas, bet vājās vietas īstenībā ir Tavs stiprums - to redzēsi saraksta beigās!

#2 Veco lietu nedarīšana. Veco ieradumu izbeigšana!

Nu, piemēram, ja gribi laimīgās attiecības - beidz tikties ar to draudzeni, ar kuru vienmēr apklačojat Tinder neveiksmes un saskandinat šampīti par to, ka visi vīrieši ir ņuņņas un jūs vislabākās dāmas ciemā, un vipār vienai būt ir vislabāk. Tā tu tikai apliecini, ka Tu nemaz negribi mainīties.


Sāc apliecināt to, ka vēlies mainīties ar DARBIEM!

#3 Teikt NĒ vecajam nozīmē teikt JĀ jaunajam. Dari to!

Ja Tev besī justies slikti savā ķermenī un Tu esi pateikusi nē ēšanai pēc 18:00, tad apdomā arī kam Tu saki jā! Saki jā jaunajam - aktivitātēm, kuras iepriecina Tavu ķermeni, kuras apliecina, ka Tu mīli savu ķermeni.

Kāds būs solis uz priekšu?

#4 Bloku uzdevumi

Atrodi uzdevumus, kurus vari pildīt, lai atrastu un risinātu savus blokus - terapeiti, kouči un mentori Tev ieteiks. Ir kursi, ir bloga raksti - viss ir pieejams!

#5 Palīgi - prasi un pieņem palīdzību!

Kurš pirms Tevis ir atrisinājis tādu bloku? Prasi padomu! Uzrunā. Ej uz terapiju. Ej uz koučingu. Ej uz kursiem.

Cik daudz Tev izmaksās dzīve ar neatrisinātu bloku?

Varbūt Tu neapzinies, bet ar zemo pašapziņu, kura Tev ir no bloka, Tu, iespējams, neesi labi apmaksāta savā darbā.

Ar attiecību blokiem Tu rādi un ieliec blokus savos bērnos, ka dzīvot nelaimīgi ir OK.

#6 Esi Labākā Draudzene Sev!

Jā, un viss! Slavē sevi! Nē, Tev nesakāps galvā! Tev beidzot galvā "iekāps" - ieraudzīt sevi mīlestībā, būt labai pret sevi.

Slavē, mīli, lolo, piedod, izraudies, izpriecājies! Esi sev atbalsts un komanda savām uzvarām un zaudējimiem. Esi pirmā un pēdējā, kura ir kopā ar sevi. No rīta līdz vakaram. Grūtos brīžos un uzvaras stundās!

#7 Praktizē Jaunās Domas.

Kad bloki atrisinās, Tevī rodas jauna apziņa par sevi, Tu saproti, ka esi veiksmīga, ka Tev izdodas, ka Tu proti. Praktizē šīs uzslavas sarunas, no sākuma tās uzrakstot, līdz Tu sāc tā ar sevi runāt un dzirdi to savās ikdienas domās.

#8 Ļaujies Kosmosa Atbalstam!

Kad viss iet šķērsām un kad viss ir lieliski - pasaki sev: "Es ļaujos kosmosa plānam! Es zinu, ka es esmu kosmosa luteklīte, man izdosies. Es esmu mīlēta, mani lolo."

Un zemajos brīžos - prasi palīdzību: "Lūdzu, kosmoss, parādi man pareizo ceļu!"

#9 Ieraugi Sevi Kā Pienesumu!

Tu un viss, ko Tu dari, ir liels pienesums šajā kosmiskajā dejā! Jā, tieši tas, ko šobrīd dari un ko nedari. Tu esi pienesums!

Ko Tu šodien dāvāsi sev? Ko Tu šodien dāvāsi savās attiecībās, savā darba vietā, saviem bērniem? Vai tas būs smaids, laba attieksme, mīļš pieskāriens, labi vārdi?

#10 Atrisināt Blokus, lai iedvesmotu citus.

Tas jau ir ''next level'', bet es gribu, lai Tu esi nākošajā līmenī. Kad Tu atrisini savus blokus, Tu parādi citiem, ka ir iespēja labāk, foršāk, vieglāk, ka arī viņi var tikt ārā no tās muļļāšanās un virzīties uz priekšu.

+ Bonusā, Tu atrisini paaudžu blokus, jo, ja, piemēram, Tavā ģimenē visi smagi strādāja un nekad nejutās novērtēti, un Tu atrisinot bloku parādi, ka var strādāt viegli, var saņemt un pieņemt uzslavas, Tu ienes savā dzimtā jaunas iespējas. Nākamā paaudze jau darīs citādāk! Tavās rokās un izvēlē ir daudz spēka un iespēju!


Ja gribi uzzināt vairāk, noklausies meistarklasi par to kā atrisināt 4 lielākos blokus kuri ir mums visiem! Meistarklase + Ja esi gatava būt tā, kura izmaina savu dzīvi un atrisina blokus, es Tevi aicinu pievienoties KURSAM:P.S. Iespējams Tu šo lasi kamēr vēl šim kursam ir īpašā pieeja, ej un izmanto!

266 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page