top of page

💰 Vai draugiem Tev ir jāmaksā? 💰

Šonedēļ sākām jaunu kursu, kurā, pirmkārt, mēs sakārtojam attiecības ar Naudas Stāstiem no pagātnes.

Kas ir Naudas Stāsti? Tā ir Tava pieredze, notikumi, Tavas dzīves epizodes, kur nauda vai finansiālais stāvoklis ir ietekmējis Tavu pašapziņu.Piemēri:


Bērnībā Tev vienmēr bija jāgaida, kad vecākiem būs algas diena, lai tad, iespējams, Tu dabūtu kādu jaunu mantu, drēbes vai lietas skolai.


Tu redzēji, kā tavi vecāki daudz strīdējās naudas dēļ.

Tev bija kauns par savām drēbēm, jo citiem bija labākas, dārgākas.


Tu strādāji pa vasarām, bet Tavu nopelnīto naudu vecāki izmantoja kaut kam, kas viņiem šķita svarīgs, nevis ļāva Tev izmantot to tā, kā Tu vēlējies.


Brālim deva vairāk kabatas naudas. Vai Tevi salīdzināja, sakot, ka Tu tik labi neizmanto to kā Tava māsa/brālis.


Vecāki par savu darbu neprasīja naudu no paziņām, draugiem, radiem, kaut gan paši pēc tam sūdzējās, ka nepatīk bez maksas strādāt.

Šādi gadījumi, šīs epizodes veido mūsu izpratni par naudas nozīmi dzīvē un ietekmē attiecības ar naudu.

Varbūt, ka, kaut gan Tev šobrīd pietiek naudas, Tu līdz algas dienai dzīvo ar sajūtu - kaut man pietiktu. Kaut gan zini, ka pietiks, bet tā trūkuma sajūta, pārmantota no vecākiem, ir ļoti dzīva Tevī.


Vai arī Tu izvairies runāt par naudu, jo Tavā ģimenē visas sarunas par naudu noveda pie strīda. Šobrīd Tev ir grūti paprasīt naudu vai pārrunāt budžetu ar savu partneri, jo zemapziņa signalizē - būs strīds, kaut gan pamata tam nav, tikai veca zemapziņas programma.Ko darīt? Kā šos stāstus mainīt, kā šos blokus likvidēt?
Pirmkārt, nomācošās domas, ka nepietiks naudas, visdrīzāk vēl kādu laiku būs ar Tevi. Kad sāksi mainīt uzskatus, tās paliks klusākas un vairs tik ļoti neietekmēs Tavu dzīvi un ikdienas lēmumus.


Kā sākt mainīt uzskatus?

#1. solis - apzini, ka Tev ir šīs pārliecības jeb zemapziņas bloki. Uzraksti konkrētās situācijas, kā tie radās, kā Tu tajās situācijās reaģēji. Uzraksti dzirdētos dialogus, kuri risinājās šajās situācijās.


#2. solis - kādu emociju Tu tad izjuti? Atļauj sev šobrīd to izjust. Pasēdi minūti, divas vai vairāk ar šīm emocijām. Ļauj tām aiziet.


#3. solis - kādu uzskatu par sevi, par to, kāda esi, Tu toreiz pieņēmi tajā pagātnes situācijā.


#4. solis - piedod un palaid. Tie, kuri bija iesaistīti šajās situācijās, neviens speciāli pāri Tev nedarīja. Tā bija pieņemts sabiedrībā vai viņiem tā likās, ka ir pareizāk. Kā mazs bērns Tu neko nevarēji darīt, tikai dusmoties, palikt ar bezpalīdzīgu aizvainojumu. Šodien Tu vari iekāpt pieaugušā cilvēka kurpēs - apzināties, saprast, piedot un palaist.


#5. solis - uzraksti ko Tu iemācījies no šīm pagātnes situācijām? Par ko Tu tur vari būt pateicīga?


#6. solis - kāds būs Tavs jaunais stāsts?


Jā, Tu vari sākt sevis dziedināšanas procesu tieši ar šiem soļiem, Tev noteikti izdosies.

Ja vēlies dziļāku un personiskāku pieeju ar īpaši veidotiem uzdevumiem, komentāriem un atbalstu čatā, tad noteikti pievienojies kursam Miljonāre 40 dienās.

Tieši šonedēļ mēs padziļināti strādājam ar Naudas Stāstiem un Naudas Blokiem. Ja vēlies atrisināt cita veida blokus, tad kurss Uzspridzini Blokus būs īstais tieši Tev!Ja Tev rodas jautājums: bet kā naudas prasīšanu no draugiem?

Tas ir tieši tāds pats bloks un ar šo 6 soļu metodi Tu vari tikt tam pāri!

Pamēģini!


Es gan Tev pačukstēšu - atceries, ka arī viņiem ir naudas bloki. Varbūt jau no bērnības Tavi draugi ir mācīti atrast lētāko, izdevīgāko, kaut ko bez maksas, un viņi to turpina darīt arī šobrīd.

Tas nav tieši par Tevi, ka viņi negribētu maksāt par Tavu pakalpojumu.

Tā ir viņu programma - atrast lētāk vai bez maksas.

Tavs uzdevums, ja Tev nepatīk dot bez maksas, ir komunicēt.

Bet kā?

Es 10 gadus neprasu naudu un tagad prasīšu?

Jā.

Un šeit sāksies Tavs darbs ar sevi - pārvarēt kaunu, pārvarēt, ko par mani padomās.

Atceries, naudu var vienmēr nopelnīt, bet Tavu laiku nē. Ja Tu to dod bez maksas un jūties slikti par to, Tu iznieko savu dzīvi.

Tu vari sākt sevis dziedināšanas procesu tieši ar šiem soļiem, Tev noteikti izdosies.

Ja vēlies dziļāku un personiskāku pieeju ar īpaši veidotiem uzdevumiem, komentāriem un atbalstu čatā, tad noteikti pievienojies kursam Miljonāre 40 dienās.

Tieši šonedēļ mēs padziļināti strādājam ar Naudas Stāstiem un Naudas Blokiem. Ja vēlies atrisināt cita veida blokus, tad kurss Uzspridzini Blokus būs īstais tieši Tev!


p.s. Kursā Uzspridzini Blokus Tev būs pieejama arī īpaša meditācija, kur palaist un ļaut aiziet šiem blokiem viegli un uz visiem laikiem!


Lai top brīvība,

Monta

55 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page