top of page

Retrīts - bezrūpība, nākamais līmenis, skaidra vīzija, smiekli, atbalsts.

Meditating
Iedomājies 3 dienas, kurās par Tevi parūpējas - nav jāgatavo ēst, jāmazgā trauki, jārūpējas par bērniem, suņiem, kaķiem. Svarīga kļūsti tikai un vienīgi Tu! Tev pat nav jādomā par savu veselīgo rīta rutīnu un ikdienas pašizaugsmes uzdevumiem - tos visus, aizraujošā veidā praktizēsim visas kopā. Jā, pati labākā daļa - Tu vairs neesi viena pašizaugsmē, Tev ir blakus dāmas, kuras arī ar to aizraujas un labprāt dalās, runā un atbalsta. Izklausās forši, vai ne?
Šeit vari apskatīt kā mums līdz šim ir gājis retrītos! Es, Monta Viļumsone, retrītus vadu jau vairāk kā 5 gadus. Iedvesmojos no 7 dienu klusuma retrīta, ko baudīju kopā ar Sadhguru un pielāgoju to mūsdienu aizņemtā cilvēka konceptam - nedēļas nogale ar dienu klusumā!
Diena klusumā - pēc vienas pamēģināšanas reizes 98% gadījumu tieši šī retrīta daļa kļūst par mīļāko, tās dalībniecēm. Jo kur gan vēl Tu vari iztikt bez pieklājīgās sasveicināšanās un ikdienas ''small talk'', bet retrītā tieši to mēs arī darām  klusuma dienā, noliekam malā lieko un tukšos trokšņus un nododamies sajust un sadzirdēt sevi - klusumā.Retrītus rīkoju parasti divreiz gadā - pavasarī un rudenī, divās brīnišķīgās vietās - Kurzemē, meža ielokā lauku mājā ar dīķiem, kuros mājo savvaļas gulbji un Tūjā, ar skatu uz mūsu pašu Baltijas Okeānu caur bērziem.

Apskati bildes, video & sazinamies, lai arī Tev izdotos izbaudīt nākošo retrītu.
2023. gada retrītu datumi:
29.sep-1. novembris
10.-12. novembris
Tūjā
Raksti man ommmsome@gmail.com vai Instagramā: ommmsome
bottom of page