top of page

​Kāpēc atgriezties Latvijā, ja ārzemēs ir viss?

Čau, mani sauc Monta Viļumsone, un es vadu biznesu, kurš iedvesmo mani un manus klientus katru dienu darīt to, kas liek viņu acīm mirdzēt un sirsniņai pukstēt straujāk. Caur sarunām, koučinga sesijām, online kursiem un podcastiem mēs atnesam pie Tevis iespēju dzīvot labsajūtā un manifestēt jebkurus sapņus!

2020. gadā es atgriezos Latvijā, lai nosvinētu savu dzimšanas dienu, un tad dotos vadīt Meditācijas un Apzinātības prakses lielākajā festivālā Panamā un tad pārvāktos uz dzīvi Šanhajā. Atbraucot gan uzreiz sajutu, beidzot es esmu un jūtos kā mājās, sajutu, ka mana apziņa bija mainījusies. Kad pēc 12. klases es aizbraucu prom no Latvijas, es īsti nekad neplānoju atgriezties, viss šķita par mazu, par ''vēl nesakārtotu'', nu ne tāds, kāds man būtu ērti un patiktos. Devos apkārt pasaulei un zināju, ka kādu dienu atradīšo to superīgo vietu, kur apmetīšos uz ilgāku laiku, bet tai pašai pie manis jāatnāk, līdz tam - mēģināšu visu, ko man pasaule var dot. Apceļoju vairāk kā 50 valstis, strādājot par Valodu Pasniedzēju, vēlāk pasniedzot Jogu un Meditāciju un tam visam pa vidu iegūstot prestižus sertifikātus un diplomus no Kembridžas universitātes un jogas zinības smeļoties no Indijas ietekmīgākā Joga - Sadhguru. 

Kad atgriezos, sapratu, ka mana ''mazā, pieticīgā, upura'' loma un balss atgriežas manī - vide un valoda to atmodināja no cieša miega.

''Ja es pratu iziet cauri depresijai, tad es pratīšu arī savu latvieša mentalitāti ieprogrammēt uz pozitīvu, patīkamu un bagātu skatījumu uz dzīvi'', es sev noteicu un darīju visu iespējamo, lai dzīvi šeit padarītu par tikpat un vēl vairāk gardu, baudāmu un bagātu, kā ''visur tur'', kur es esmu bijusi iepriekš. 

2 gados kopā ar komandu esam uzrakstījuši grāmatu, izstrādājuši vairāk kā 10 online programmas un kursus, esmu veikusi vairāk kā 100 koučinga zvanus, lai saviem klientiem dāvātu citu skatpunktu - to, no kura viss ir iespējams. To, no kura, nav ceļa atpakaļ upura, baiļu un sastinguma zonā.

Un man izdodas, esmu apņēmusies jebkurā veidā bagātināt, uzlabot un vairot labsajūtu cilvēku dzīvēs.

Vai Tu pievienosies?

IMG_2485-2.jpg
bottom of page